تبلیغات
جمعیت جـــوانان ایــــل قــشقائیمحکومیت هتک حرمت به کلام‏الله

با گذشت دو روز از هتک حرمت به کلام‏الله مجید، موج گسترده‎ای از محکومیت این اقدام تاسف برانگیز در کشورمان به پاخواسته است.

موجی که با موضع‎گیری مقامات ارشد نظام، نمایندگان مجلس، اعضای هیات دولت و دیگر مقامات کشوری و لشگری به پا خواست و با همراهی مردمی در راهپیمایی‏های اعتراضی در سراسر کشور بویژه در مقابل سفارت سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در تهران ادامه یافت.

البته اوج خشم ملت ایران را در راهپیمایی روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه در سراسر کشور شاهد خواهیم بود. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم ملت ایران اسلامی دعوت کرد تا با برگزاری تظاهرات اعتراض‌آمیز علیه اهانت به ساحت قدسی قرآن کریم، در صفوفی متحد و یکپارچه ضمن محکوم کردن اقدامات دین ستیزانه عوامل صهیونیستی، شناسایی و مجازات عوامل اصلی را که مطالبه همه مسلمانان جهان از دولت آمریکا و سیاستمداران آن است، خواستار شوند.

وبلاگ جمعیت جوانان ایل بزرگ قشقایی هم به نوبه خود این اقدام ننگین را محکوم کرده و از جوانان مسلمان و غیور ایلمان برای حضور در راهپیمایی روز جمعه دعوت به عمل می آورد.

اهانت به قرآن کریم، ‌اهانت به همه ادیان توحیدی است. قرآن، نور الهی است که با این هتاکی‌ها هیچگاه خاموش نخواهد شد.ادامه مطلب
نویسنده: وحید رستمی